KuponperestV2
17 Şubat Pazar · 20:45
Real Betis
1-1Maç sonucu · İY 1-1
CD Alavés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 154 ms

Beklenen toplam gol

3,26

En olası skor

1-0

%10

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%84
2.5 üst
%63
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.34.02.00.70.20.0
19.19.14.41.40.40.1
2109.94.81.60.40.1
37.47.23.51.20.30.1
44.04.01.90.60.20.0
51.81.70.90.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 29%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%37
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven32/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, CD Alavés 1620.
  • Real Betis iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,86 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Real Betis 1620.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, CD Alavés 1620.
  • Real Betis iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,86 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Real Betis 1620.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven54/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,20, CD Alavés 0,98).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,20, CD Alavés 0,98).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,20, CD Alavés 0,98).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,20, CD Alavés 0,98).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,20, CD Alavés 0,98).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,20, CD Alavés 0,98).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,20, CD Alavés 0,98).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,20, CD Alavés 0,98).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Real Betis son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • Real Betis kalesini maçların %17'inde, CD Alavés %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven48/100Orta risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,20.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven34/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,20.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,20.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven51/100Orta risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven64/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%49
Güven38/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven49/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven40/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Betis — CD Alavés · Kuponperest