Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
4,19
En olası skor
3-1
%8
- Ev sahibi kazanır
- %74
- Beraberlik
- %15
- Deplasman kazanır
- %11
- Karşılıklı gol
- %65
- 1.5 üst
- %92
- 2.5 üst
- %76
- 3.5 üst
- %60
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.5 | 1.6 | 1.0 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 4.3 | 5.2 | 3.0 | 1.2 | 0.3 | 0.1 |
| 2 | 6.8 | 7.9 | 4.6 | 1.8 | 0.5 | 0.1 |
| 3 | 7.0 | 8.1 | 4.7 | 1.8 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 5.4 | 6.3 | 3.7 | 1.4 | 0.4 | 0.1 |
| 5 | 3.3 | 3.9 | 2.3 | 0.9 | 0.3 | 0.1 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst
Uyum 99%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Real Valladolid 1378.
- Real Betis Balompié iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1729 — 1378).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Real Betis Balompié 1729.
- Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Real Valladolid 1378.
- Real Betis Balompié iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Real Betis Balompié 1729.
- Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 3,08, Real Valladolid 1,17).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 3,08, Real Valladolid 1,17).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 3,08, Real Valladolid 1,17).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 3,08, Real Valladolid 1,17).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 3,08, Real Valladolid 1,17).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 3,08, Real Valladolid 1,17).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Real Betis Balompié son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 3,08, Real Valladolid 1,17).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Real Betis Balompié son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 3,08, Real Valladolid 1,17).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Real Betis Balompié son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Real Betis Balompié kalesini maçların %27'inde, Real Valladolid %7'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Real Betis Balompié için beklenen gol: 3,08.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Real Betis Balompié için beklenen gol: 3,08.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Real Betis Balompié için beklenen gol: 3,08.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Real Valladolid için beklenen gol: 1,17.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Real Betis Balompié iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Real Valladolid için beklenen gol: 1,17.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Real Betis Balompié iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Real Valladolid için beklenen gol: 1,17.
- Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
- Real Betis Balompié iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,25.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,25.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.