Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
3,25
En olası skor
1-1
%9
- Ev sahibi kazanır
- %38
- Beraberlik
- %22
- Deplasman kazanır
- %40
- Karşılıklı gol
- %63
- 1.5 üst
- %83
- 2.5 üst
- %62
- 3.5 üst
- %42
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3.6 | 5.7 | 4.9 | 2.8 | 1.2 | 0.4 |
| 1 | 5.7 | 9.9 | 8.3 | 4.6 | 2.0 | 0.7 |
| 2 | 4.9 | 8.2 | 6.9 | 3.9 | 1.6 | 0.6 |
| 3 | 2.7 | 4.6 | 3.9 | 2.2 | 0.9 | 0.3 |
| 4 | 1.1 | 1.9 | 1.6 | 0.9 | 0.4 | 0.1 |
| 5 | 0.4 | 0.6 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst
Uyum 80%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Club Atlético de Madrid 1792.
- Real Betis Balompié iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1729 — 1792).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Betis Balompié 1729.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Club Atlético de Madrid 1792.
- Real Betis Balompié iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Betis Balompié 1729.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 1,68, Club Atlético de Madrid 1,69).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 1,68, Club Atlético de Madrid 1,69).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 1,68, Club Atlético de Madrid 1,69).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 1,68, Club Atlético de Madrid 1,69).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 1,68, Club Atlético de Madrid 1,69).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 1,68, Club Atlético de Madrid 1,69).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Real Betis Balompié son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 1,68, Club Atlético de Madrid 1,69).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Real Betis Balompié son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis Balompié 1,68, Club Atlético de Madrid 1,69).
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Real Betis Balompié son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Real Betis Balompié kalesini maçların %27'inde, Club Atlético de Madrid %40'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,68.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,68.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,68.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,69.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Real Betis Balompié iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,69.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Real Betis Balompié iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,69.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Real Betis Balompié iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,37.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,37.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.