KuponperestV2
23 Eylül Pazar · 20:00
Real Betis
2-2Maç sonucu · İY 0-2
Athletic Club

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,54

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.14.23.11.50.50.2
16.19.16.53.11.10.3
26.49.26.73.21.20.3
34.46.34.62.20.80.2
42.33.32.41.10.40.1
50.91.31.00.50.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 80%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%87
Geçmiş frekans%79
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, Athletic Club 1620.
  • Real Betis iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,86 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Real Betis 1620.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, Athletic Club 1620.
  • Real Betis iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,86 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Real Betis 1620.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,06, Athletic Club 1,44).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,06, Athletic Club 1,44).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,06, Athletic Club 1,44).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,06, Athletic Club 1,44).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,06, Athletic Club 1,44).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,06, Athletic Club 1,44).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,06, Athletic Club 1,44).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,06, Athletic Club 1,44).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven50/100Orta risk
  • Real Betis son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • Real Betis kalesini maçların %17'inde, Athletic Club %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven52/100Orta risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven38/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven59/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Betis — Athletic Club · Kuponperest