KuponperestV2
18 Ağustos Cuma · 19:30
RCD Mallorca
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Villarreal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,72

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%75
2.5 üst
%51
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.66.73.61.30.30.1
111126.12.20.60.1
29.19.75.11.80.50.1
35.15.42.91.00.30.1
42.12.31.20.40.10.0
50.70.80.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Villarreal 1702.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1583 — 1702).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, RCD Mallorca 1583.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Villarreal 1702.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, RCD Mallorca 1583.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,68, Villarreal 1,06).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,68, Villarreal 1,06).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,68, Villarreal 1,06).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,68, Villarreal 1,06).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,68, Villarreal 1,06).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,68, Villarreal 1,06).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,68, Villarreal 1,06).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,68, Villarreal 1,06).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca kalesini maçların %13'inde, Villarreal %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven70/100Düşük risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven61/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven47/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RCD Mallorca — Villarreal · Kuponperest