KuponperestV2
16 Şubat Pazar · 20:30
RCD Mallorca
3-1Maç sonucu · İY 3-0
UD Las Palmas

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,70

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%76
2.5 üst
%53
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
06.45.92.90.90.20.0
111115.31.70.40.1
2109.84.81.50.40.1
36.15.92.90.90.20.0
42.72.71.30.40.10.0
51.01.00.50.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, UD Las Palmas 1507.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1507).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, RCD Mallorca 1582.
  • UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, UD Las Palmas 1507.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, RCD Mallorca 1582.
  • UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,80, UD Las Palmas 0,97).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,80, UD Las Palmas 0,97).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,80, UD Las Palmas 0,97).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,80, UD Las Palmas 0,97).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,80, UD Las Palmas 0,97).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,80, UD Las Palmas 0,97).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,80, UD Las Palmas 0,97).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 1,80, UD Las Palmas 0,97).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca kalesini maçların %13'inde, UD Las Palmas %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,97 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven62/100Orta risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven38/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven52/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven65/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven47/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RCD Mallorca — UD Las Palmas · Kuponperest