9 Aralık Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
RMA%54Beraberlik%22SEV%24
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%67
Güven56/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,37, Sevilla 1,25).
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,37
Beklenen gol (dep.)
1,25
Toplam beklenen gol
3,62
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Sevilla 1587.
- RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1587).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, RCD Mallorca 1582.
- Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,37, Sevilla 1,25).
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,37, Sevilla 1,25).
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).