KuponperestV2
4 Haziran Pazar · 18:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,41

En olası skor

2-0

%9

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%86
2.5 üst
%67
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.73.51.80.60.20.0
18.28.54.21.40.40.1
29.69.74.91.60.40.1
37.57.53.81.30.30.1
44.44.42.20.70.20.0
52.02.01.00.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 85%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%86
Geçmiş frekans%91
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1583 — 1634).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RCD Mallorca 1583.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RCD Mallorca 1583.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,33, Rayo Vallecano de Madrid 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,33, Rayo Vallecano de Madrid 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,33, Rayo Vallecano de Madrid 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,33, Rayo Vallecano de Madrid 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,33, Rayo Vallecano de Madrid 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,33, Rayo Vallecano de Madrid 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,33, Rayo Vallecano de Madrid 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,33, Rayo Vallecano de Madrid 1,01).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca kalesini maçların %13'inde, Rayo Vallecano de Madrid %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven65/100Düşük risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 2,33.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven37/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 2,33.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 2,33.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven48/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RCD Mallorca — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest