KuponperestV2
2 Mart Pazar · 20:30
RCD Mallorca
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Deportivo Alavés

Kuponperest analizi

MAL%59Beraberlik%21ALA%20

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%67
Güven59/100Orta riskModel uyumu 80%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,39, Deportivo Alavés 1,04).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,39

Beklenen gol (dep.)

1,04

Toplam beklenen gol

3,43

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Deportivo Alavés 1581.
  • RCD Mallorca iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1583 — 1581).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, RCD Mallorca 1583.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,39, Deportivo Alavés 1,04).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (RCD Mallorca 2,39, Deportivo Alavés 1,04).
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • RCD Mallorca son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RCD Mallorca — Deportivo Alavés · Kuponperest