KuponperestV2
30 Nisan Pazar · 18:30
RCD Espanyol de Barcelona
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Getafe

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,69

En olası skor

0-0

%20

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%34
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%29
1.5 üst
%51
2.5 üst
%24
3.5 üst
%10

Skor olasılık matrisi

012345
018113.30.70.10.0
120123.70.80.10.0
2116.72.10.40.10.0
34.12.50.80.20.00.0
41.10.70.20.00.00.0
50.30.20.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 55%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Getafe 1595.
  • RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1595).
  • Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1595, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Getafe 1595.
  • RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1595, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %66'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%85
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,11, Getafe 0,61).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %24'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%56
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,11, Getafe 0,61).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %24'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,11, Getafe 0,61).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %24'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%11
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,11, Getafe 0,61).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %24'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%3
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,11, Getafe 0,61).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %24'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,11, Getafe 0,61).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%72
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,11, Getafe 0,61).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%89
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,11, Getafe 0,61).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%35
Güven50/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %29'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%65
Güven50/100Orta risk
  • RCD Espanyol de Barcelona kalesini maçların %17'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %71'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,61 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven54/100Orta risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven67/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven73/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%9
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RCD Espanyol de Barcelona — Getafe · Kuponperest