24 Mayıs Çarşamba · 22:00
Kuponperest analizi
RES%22Beraberlik%23CAT%55
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%78
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,01
Beklenen gol (dep.)
1,63
Toplam beklenen gol
2,64
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Club Atlético de Madrid 1792.
- RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1792).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,01, Club Atlético de Madrid 1,63).
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,01, Club Atlético de Madrid 1,63).
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).