11 Ocak Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
RES%36Beraberlik%30CLE%34
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven58/100Orta riskModel uyumu 79%
Neden?
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,19
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
2,34
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, CD Leganés 1541.
- RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1541).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,19, CD Leganés 1,16).
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,19, CD Leganés 1,16).
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).