KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 17:00
RC Strasbourg
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Olympique Lyonnais

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 37 ms

Beklenen toplam gol

2,86

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%78
2.5 üst
%54
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
06.29.06.53.21.20.3
18.2128.74.21.50.4
25.57.95.82.81.00.3
32.43.52.61.20.50.1
40.81.20.80.40.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 83%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%62
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Olympique Lyonnais 1741.
  • RC Strasbourg iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1741).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, RC Strasbourg 1620.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Olympique Lyonnais 1741.
  • RC Strasbourg iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, RC Strasbourg 1620.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,33, Olympique Lyonnais 1,46).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,33, Olympique Lyonnais 1,46).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,33, Olympique Lyonnais 1,46).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,33, Olympique Lyonnais 1,46).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,33, Olympique Lyonnais 1,46).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,33, Olympique Lyonnais 1,46).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,33, Olympique Lyonnais 1,46).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,33, Olympique Lyonnais 1,46).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg kalesini maçların %17'inde, Olympique Lyonnais %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven61/100Orta risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,62 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,62 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,62 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven63/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,77 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,77 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,77 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Strasbourg — Olympique Lyonnais · Kuponperest