KuponperestV2
13 Nisan Cumartesi · 20:00
RC Strasbourg
3-3Maç sonucu · İY 1-1
EA Guingamp

Kuponperest analizi

RST%54Beraberlik%26EGU%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven56/100Orta riskModel uyumu 72%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, EA Guingamp 1620.
  • RC Strasbourg iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,99

Beklenen gol (dep.)

0,95

Toplam beklenen gol

2,94

En olası skor

1-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, EA Guingamp 1620.
  • RC Strasbourg iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven48/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, RC Strasbourg 1620.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,99, EA Guingamp 0,95).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,99, EA Guingamp 0,95).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • RC Strasbourg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
RC Strasbourg — EA Guingamp · Kuponperest