26 Nisan Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
RST%63Beraberlik%18SAI%19
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%74
Güven68/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,63, Saint-Étienne 1,27).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,63
Beklenen gol (dep.)
1,27
Toplam beklenen gol
3,90
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Saint-Étienne 1509.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1509).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,63, Saint-Étienne 1,27).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,63, Saint-Étienne 1,27).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).