KuponperestV2
29 Eylül Cuma · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,79

En olası skor

1-2

%8

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%41
Karşılıklı gol
%72
1.5 üst
%89
2.5 üst
%73
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.44.74.73.11.50.6
14.28.38.25.42.71.0
23.77.37.24.72.30.9
32.24.34.22.81.40.5
41.01.91.91.20.60.2
50.30.70.60.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Racing Club de Lens 1743.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1666 — 1743).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, RC Strasbourg Alsace 1666.
  • Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Racing Club de Lens 1743.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, RC Strasbourg Alsace 1666.
  • Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,97).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,97).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,97).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,97).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,97).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,97).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,97).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,97).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven67/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace kalesini maçların %3'inde, Racing Club de Lens %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %28'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven72/100Düşük risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven72/100Düşük risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven60/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Strasbourg Alsace — Racing Club de Lens · Kuponperest