KuponperestV2
2 Şubat Cuma · 21:00

Kuponperest analizi

RST%25Beraberlik%18PSA%57

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%69
Güven68/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,43.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,40

Beklenen gol (dep.)

2,43

Toplam beklenen gol

3,84

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Paris Saint-Germain 1884.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1884).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,40, Paris Saint-Germain 2,43).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,40, Paris Saint-Germain 2,43).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven67/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Strasbourg Alsace — Paris Saint-Germain · Kuponperest