KuponperestV2
29 Eylül Pazar · 21:45

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,37

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%85
2.5 üst
%67
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
03.34.93.61.80.70.2
16.49.47.03.41.30.4
26.29.16.73.31.20.4
34.05.94.32.10.80.2
41.92.82.11.00.40.1
50.71.10.80.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Olympique de Marseille 1717.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1717).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Olympique de Marseille 1717.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,93, Olympique de Marseille 1,47).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,93, Olympique de Marseille 1,47).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,93, Olympique de Marseille 1,47).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,93, Olympique de Marseille 1,47).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,93, Olympique de Marseille 1,47).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,93, Olympique de Marseille 1,47).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,93, Olympique de Marseille 1,47).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,93, Olympique de Marseille 1,47).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace kalesini maçların %3'inde, Olympique de Marseille %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven70/100Düşük risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven68/100Orta risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Strasbourg Alsace — Olympique de Marseille · Kuponperest