KuponperestV2
27 Ekim Pazar · 19:00
RC Strasbourg Alsace
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Nantes

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

3,15

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%84
2.5 üst
%60
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.44.62.40.80.20.0
19.29.65.01.70.50.1
29.59.95.21.80.50.1
36.66.93.61.30.30.1
43.43.61.90.60.20.0
51.41.50.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%81
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Nantes 1500.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1500).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Nantes 1500.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace kalesini maçların %3'inde, Nantes %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven72/100Düşük risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven67/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven65/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Strasbourg Alsace — Nantes · Kuponperest