KuponperestV2
17 Eylül Pazar · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,92

En olası skor

1-0

%11

Ev sahibi kazanır
%69
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%78
2.5 üst
%55
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
05.34.01.50.40.10.0
1128.73.20.80.20.0
2139.53.50.90.20.0
39.36.92.60.60.10.0
45.13.81.40.40.10.0
52.21.70.60.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 97%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%90
Elo gücü%90
Ensemble sonucu%88

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%70
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Montpellier HSC 1379.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1666 — 1379).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, RC Strasbourg Alsace 1666.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Montpellier HSC 1379.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, RC Strasbourg Alsace 1666.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,19, Montpellier HSC 0,75).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,19, Montpellier HSC 0,75).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,19, Montpellier HSC 0,75).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,19, Montpellier HSC 0,75).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,19, Montpellier HSC 0,75).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,19, Montpellier HSC 0,75).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,19, Montpellier HSC 0,75).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,19, Montpellier HSC 0,75).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace kalesini maçların %3'inde, Montpellier HSC %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,75 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven76/100Düşük risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven69/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven76/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven78/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Strasbourg Alsace — Montpellier HSC · Kuponperest