KuponperestV2
10 Mart Pazar · 15:00
RC Strasbourg Alsace
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Monaco

Kuponperest analizi

RST%43Beraberlik%21MON%36

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%74
Güven65/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,05, Monaco 1,84).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

2,05

Beklenen gol (dep.)

1,84

Toplam beklenen gol

3,90

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Monaco 1707.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1707).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,05, Monaco 1,84).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,05, Monaco 1,84).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven67/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Strasbourg Alsace — Monaco · Kuponperest