18 Şubat Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
RST%39Beraberlik%25LOR%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%61
Güven53/100Orta riskModel uyumu 62%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
1,45
Toplam beklenen gol
2,80
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Lorient 1624.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1624).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,35, Lorient 1,45).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,35, Lorient 1,45).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).