KuponperestV2
20 Aralık Çarşamba · 21:00
RC Strasbourg Alsace
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,86

En olası skor

0-1

%10

Ev sahibi kazanır
%32
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%76
2.5 üst
%54
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.59.17.44.11.70.5
17.0119.35.12.10.7
24.47.15.93.21.30.4
31.83.02.41.30.50.2
40.60.90.80.40.20.1
50.10.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%68
Elo gücü%65
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Lille OSC 1755.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1755).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Lille OSC 1755.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace kalesini maçların %3'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven60/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,25.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Strasbourg Alsace — Lille OSC · Kuponperest