KuponperestV2
20 Aralık Çarşamba · 21:00
RC Strasbourg Alsace
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Lille OSC

Kuponperest analizi

RST%32Beraberlik%23LOS%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven63/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,25

Beklenen gol (dep.)

1,64

Toplam beklenen gol

2,89

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Lille OSC 1755.
  • RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1755).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,25, Lille OSC 1,64).
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Strasbourg Alsace — Lille OSC · Kuponperest