17 Mayıs Cumartesi · 22:00
Kuponperest analizi
RC %54Beraberlik%22HAC%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%68
Güven65/100Orta riskModel uyumu 90%
Neden?
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Beklenen gol (ev)
2,03
Beklenen gol (dep.)
1,47
Toplam beklenen gol
3,50
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Le Havre 1492.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1492).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,03, Le Havre 1,47).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,03, Le Havre 1,47).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).