KuponperestV2
22 Nisan Cumartesi · 21:00
RC Lens
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Monaco

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,89

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%77
2.5 üst
%54
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.14.41.80.50.10.0
1119.23.91.10.20.0
2129.84.11.20.20.0
38.26.92.90.80.20.0
44.33.71.60.40.10.0
51.81.60.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 88%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%87
Geçmiş frekans%92
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Monaco 1707.
  • RC Lens iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1707).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, RC Lens 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Monaco 1707.
  • RC Lens iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, RC Lens 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven67/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,12, Monaco 0,85).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,12, Monaco 0,85).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,12, Monaco 0,85).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,12, Monaco 0,85).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,12, Monaco 0,85).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,12, Monaco 0,85).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,12, Monaco 0,85).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,12, Monaco 0,85).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • RC Lens son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • RC Lens kalesini maçların %40'inde, Monaco %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven73/100Düşük risk
  • RC Lens için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven60/100Orta risk
  • RC Lens için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven66/100Yüksek risk
  • RC Lens için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven45/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • RC Lens iç sahada maç başına 0,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven46/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • RC Lens iç sahada maç başına 0,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven76/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • RC Lens iç sahada maç başına 0,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Lens — Monaco · Kuponperest