KuponperestV2
4 Mart Cumartesi · 17:00
RC Lens
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Lille OSC

Kuponperest analizi

RLE%46Beraberlik%25LOS%29

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%83
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 1,27, Lille OSC 0,76).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,27

Beklenen gol (dep.)

0,76

Toplam beklenen gol

2,03

En olası skor

1-0

%17

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Lille OSC 1747.
  • RC Lens iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1747).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1747, RC Lens 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 1,27, Lille OSC 0,76).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 1,27, Lille OSC 0,76).
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • RC Lens son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
RC Lens — Lille OSC · Kuponperest