KuponperestV2
22 Eylül Cumartesi · 16:15
RC Celta
3-3Maç sonucu · İY 2-1
Real Valladolid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 15 ms

Beklenen toplam gol

3,65

En olası skor

2-0

%9

Ev sahibi kazanır
%74
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%88
2.5 üst
%71
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.42.31.30.40.10.0
16.36.73.41.20.30.1
28.79.04.61.60.40.1
37.98.14.21.40.40.1
45.35.52.91.00.30.1
52.93.01.60.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%51
Monte Carlo%52
Ensemble sonucu%51

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Real Valladolid 1378.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1378).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, RC Celta 1620.
  • Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Real Valladolid 1378.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, RC Celta 1620.
  • Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,72, Real Valladolid 1,03).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,72, Real Valladolid 1,03).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,72, Real Valladolid 1,03).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,72, Real Valladolid 1,03).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,72, Real Valladolid 1,03).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,72, Real Valladolid 1,03).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,72, Real Valladolid 1,03).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,72, Real Valladolid 1,03).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven63/100Orta risk
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven63/100Yüksek risk
  • RC Celta kalesini maçların %30'inde, Real Valladolid %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven57/100Orta risk
  • RC Celta için beklenen gol: 2,72.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven40/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 2,72.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%51
Güven63/100Orta risk
  • RC Celta için beklenen gol: 2,72.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven66/100Orta risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven77/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Celta — Real Valladolid · Kuponperest