KuponperestV2
5 Mayıs Cumartesi · 18:30
RC Celta
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Deportivo La Coruña

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,10

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%72
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%79
2.5 üst
%61
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.83.91.70.50.10.0
1108.93.71.00.20.0
2119.74.11.20.20.0
38.57.23.00.90.20.0
44.74.01.70.50.10.0
52.11.70.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 56%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%87
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven28/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Deportivo La Coruña 1620.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven38/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo La Coruña 1620, RC Celta 1620.
  • Deportivo La Coruña deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Deportivo La Coruña 1620.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo La Coruña 1620, RC Celta 1620.
  • Deportivo La Coruña deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven54/100Orta risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • RC Celta kalesini maçların %30'inde, Deportivo La Coruña %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven50/100Orta risk
  • RC Celta için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Deportivo La Coruña deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven28/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Deportivo La Coruña deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Deportivo La Coruña deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Deportivo La Coruña için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • Deportivo La Coruña için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven67/100Yüksek risk
  • Deportivo La Coruña için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%51
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven40/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Celta — Deportivo La Coruña · Kuponperest