KuponperestV2
5 Mayıs Cumartesi · 18:30
RC Celta
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Deportivo La Coruña

Kuponperest analizi

RCE%57Beraberlik%27DLA%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven55/100Orta riskModel uyumu 56%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Deportivo La Coruña 1620.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,21

Beklenen gol (dep.)

0,85

Toplam beklenen gol

3,06

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven28/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Deportivo La Coruña 1620.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven38/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo La Coruña 1620, RC Celta 1620.
  • Deportivo La Coruña deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,21, Deportivo La Coruña 0,85).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo La Coruña son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta — Deportivo La Coruña · Kuponperest