KuponperestV2
26 Mayıs Pazar · 16:15
RC Celta de Vigo
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Valencia

Kuponperest analizi

RCE%37Beraberlik%28VAL%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%63
Güven56/100Orta riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, RC Celta de Vigo 1624.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,22

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

2,46

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Valencia 1604.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1604).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, RC Celta de Vigo 1624.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,22, Valencia 1,24).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,22, Valencia 1,24).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — Valencia · Kuponperest