KuponperestV2
31 Mart Pazartesi · 21:00
RC Celta de Vigo
1-1Maç sonucu · İY 1-0
UD Las Palmas

Kuponperest analizi

RCE%48Beraberlik%27ULA%26

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%74
Güven65/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, UD Las Palmas 1507.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,58

Beklenen gol (dep.)

1,09

Toplam beklenen gol

2,67

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, UD Las Palmas 1507.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1507).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, RC Celta de Vigo 1624.
  • UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,58, UD Las Palmas 1,09).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,58, UD Las Palmas 1,09).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — UD Las Palmas · Kuponperest