KuponperestV2
2 Nisan Pazar · 14:00
RC Celta de Vigo
2-2Maç sonucu · İY 2-2
UD Almería

Kuponperest analizi

RCE%47Beraberlik%28UAL%26

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%59
Güven57/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,84, UD Almería 1,29).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,84

Beklenen gol (dep.)

1,29

Toplam beklenen gol

3,13

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, UD Almería 1620.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, RC Celta de Vigo 1624.
  • UD Almería deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,84, UD Almería 1,29).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,84, UD Almería 1,29).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven55/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — UD Almería · Kuponperest