KuponperestV2
25 Ağustos Cuma · 21:30
RC Celta de Vigo
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Real Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,73

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%23
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%52
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%77
2.5 üst
%49
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
06.8108.34.41.70.6
17.3129.45.02.00.6
24.26.75.32.81.10.4
31.62.52.01.10.40.1
40.40.70.60.30.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 80%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%77
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Madrid 1892.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1892).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, RC Celta de Vigo 1624.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Madrid 1892.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, RC Celta de Vigo 1624.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,13, Real Madrid 1,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,13, Real Madrid 1,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,13, Real Madrid 1,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,13, Real Madrid 1,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,13, Real Madrid 1,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,13, Real Madrid 1,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,13, Real Madrid 1,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,13, Real Madrid 1,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven62/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven62/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo kalesini maçların %33'inde, Real Madrid %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven66/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven68/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven75/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Celta de Vigo — Real Madrid · Kuponperest