18 Mayıs Pazar · 20:00
Kuponperest analizi
CEL%50Beraberlik%26RAY%25
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%83
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,04, Rayo Vallecano de Madrid 1,14).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,04
Beklenen gol (dep.)
1,14
Toplam beklenen gol
3,18
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1634).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RC Celta de Vigo 1624.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,04, Rayo Vallecano de Madrid 1,14).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,04, Rayo Vallecano de Madrid 1,14).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).