KuponperestV2
8 Ekim Pazar · 18:30
RC Celta de Vigo
2-2Maç sonucu · İY 2-2
Getafe

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,17

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%12
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%67
2.5 üst
%37
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
0116.31.90.40.10.0
118113.10.60.10.0
2148.52.50.50.10.0
37.94.61.40.30.00.0
43.21.90.60.10.00.0
51.00.60.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 88%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Getafe 1595.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1595).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1595, RC Celta de Vigo 1624.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Getafe 1595.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1595, RC Celta de Vigo 1624.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,63, Getafe 0,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,63, Getafe 0,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,63, Getafe 0,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,63, Getafe 0,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,63, Getafe 0,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,63, Getafe 0,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,63, Getafe 0,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,63, Getafe 0,59).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%62
Güven59/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo kalesini maçların %33'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,59 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven58/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,59.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,59.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven71/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,59.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%59
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Celta de Vigo — Getafe · Kuponperest