KuponperestV2
26 Nisan Çarşamba · 22:00
RC Celta de Vigo
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Elche

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,91

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%79
2.5 üst
%55
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
06.07.65.12.30.80.2
18.6127.83.51.10.3
26.78.95.92.60.90.2
33.44.53.01.30.40.1
41.31.71.10.50.20.0
50.40.50.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 88%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%77
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Elche 1598.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1598).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Elche 1598, RC Celta de Vigo 1624.
  • Elche deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Elche 1598.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Elche 1598, RC Celta de Vigo 1624.
  • Elche deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Elche son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo kalesini maçların %33'inde, Elche %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven58/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,52.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Elche deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,52.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Elche deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,52.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Elche deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven65/100Orta risk
  • Elche için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Elche için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Elche için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Celta de Vigo — Elche · Kuponperest