KuponperestV2
26 Nisan Çarşamba · 22:00
RC Celta de Vigo
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Elche

Kuponperest analizi

RCE%42Beraberlik%28ELC%30

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%74
Güven65/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Elche için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

1,33

Toplam beklenen gol

2,85

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Elche 1598.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1598).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Elche 1598, RC Celta de Vigo 1624.
  • Elche deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,52, Elche 1,33).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Elche son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — Elche · Kuponperest