Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 7 msBeklenen toplam gol
2,70
En olası skor
2-0
%14
- Ev sahibi kazanır
- %67
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %13
- Karşılıklı gol
- %45
- 1.5 üst
- %77
- 2.5 üst
- %52
- 3.5 üst
- %27
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.8 | 4.9 | 1.7 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 14 | 9.8 | 3.2 | 0.7 | 0.1 | 0.0 |
| 2 | 14 | 9.2 | 3.1 | 0.7 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 8.9 | 5.9 | 1.9 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 4.2 | 2.8 | 0.9 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 1.6 | 1.1 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 56%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Cádiz 1620.
- RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1620).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Cádiz 1620, RC Celta de Vigo 1624.
- Cádiz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Cádiz 1620.
- RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Cádiz 1620, RC Celta de Vigo 1624.
- Cádiz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,91, Cádiz 0,66).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,91, Cádiz 0,66).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,91, Cádiz 0,66).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,91, Cádiz 0,66).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,91, Cádiz 0,66).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,91, Cádiz 0,66).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,91, Cádiz 0,66).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,91, Cádiz 0,66).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Cádiz son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- RC Celta de Vigo kalesini maçların %33'inde, Cádiz %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,66 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,91.
- İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Cádiz deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,91.
- İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Cádiz deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,91.
- İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Cádiz deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Cádiz için beklenen gol: 0,66.
- Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
- RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Cádiz için beklenen gol: 0,66.
- Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
- RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Cádiz için beklenen gol: 0,66.
- Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
- RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.