KuponperestV2
21 Şubat Cuma · 21:00
RC Celta de Vigo
1-0Maç sonucu · İY 0-0
CA Osasuna

Kuponperest analizi

RCE%56Beraberlik%22COS%22

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%65
Güven52/100Orta riskModel uyumu 59%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,32, CA Osasuna 1,15).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,32

Beklenen gol (dep.)

1,15

Toplam beklenen gol

3,47

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, CA Osasuna 1548.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1548).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, RC Celta de Vigo 1624.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,32, CA Osasuna 1,15).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,32, CA Osasuna 1,15).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — CA Osasuna · Kuponperest