KuponperestV2
27 Ağustos Pazar · 15:30
RB Leipzig
4-1Maç sonucu · İY 0-1
Freiburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

4,11

En olası skor

3-0

%9

Ev sahibi kazanır
%82
Beraberlik
%12
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%93
2.5 üst
%79
3.5 üst
%60

Skor olasılık matrisi

012345
01.71.50.70.20.00.0
15.34.92.20.70.20.0
28.57.73.51.10.20.0
39.08.23.71.10.30.0
47.16.52.90.90.20.0
54.54.11.90.60.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%63
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%69
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1709, Freiburg 1673.
  • RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1709 — 1673).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1673, RB Leipzig 1709.
  • Freiburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1709, Freiburg 1673.
  • RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%31
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1673, RB Leipzig 1709.
  • Freiburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, Freiburg 0,91).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, Freiburg 0,91).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%78
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, Freiburg 0,91).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, Freiburg 0,91).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, Freiburg 0,91).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, Freiburg 0,91).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, Freiburg 0,91).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, Freiburg 0,91).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • RB Leipzig son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Freiburg son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • RB Leipzig kalesini maçların %30'inde, Freiburg %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven67/100Düşük risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 3,17.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%77
Güven47/100Orta risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 3,17.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%62
Güven59/100Orta risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 3,17.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven45/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven38/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven70/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%62
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RB Leipzig — Freiburg · Kuponperest