KuponperestV2
15 Nisan Cumartesi · 15:30
RB Leipzig
3-2Maç sonucu · İY 3-1
Augsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

3,87

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%90
2.5 üst
%74
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.12.51.70.70.20.1
15.26.94.41.90.60.2
27.08.95.72.40.80.2
36.17.85.02.10.70.2
44.05.13.21.40.40.1
52.12.61.70.70.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 63%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%58
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1701, Augsburg 1624.
  • RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,56 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1701 — 1624).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1624, RB Leipzig 1701.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1701, Augsburg 1624.
  • RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,56 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1624, RB Leipzig 1701.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,61, Augsburg 1,28).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,61, Augsburg 1,28).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,61, Augsburg 1,28).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,61, Augsburg 1,28).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,61, Augsburg 1,28).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,61, Augsburg 1,28).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,61, Augsburg 1,28).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,61, Augsburg 1,28).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven61/100Orta risk
  • RB Leipzig son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • RB Leipzig kalesini maçların %30'inde, Augsburg %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven72/100Düşük risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,56 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven56/100Orta risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,56 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 2,61.
  • İç sahada maç başına 2,56 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven64/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,18 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,18 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RB Leipzig — Augsburg · Kuponperest