KuponperestV2
4 Şubat Pazar · 17:30
RB Leipzig
2-0Maç sonucu · İY 1-0
1. FC Union Berlin

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

5,01

En olası skor

4-0

%10

Ev sahibi kazanır
%94
Beraberlik
%4
Deplasman kazanır
%2
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%97
2.5 üst
%88
3.5 üst
%72

Skor olasılık matrisi

012345
00.70.40.10.00.00.0
12.91.90.60.10.00.0
26.34.11.40.30.00.0
39.26.02.00.40.10.0
4106.62.10.50.10.0
58.85.71.90.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%80
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%82
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1736, 1. FC Union Berlin 1552.
  • RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,88 gol attı.
  • Simülasyonların %94'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%10
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1552).
  • Simülasyonların %4'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, RB Leipzig 1736.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %2'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1736, 1. FC Union Berlin 1552.
  • RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,88 gol attı.
  • Simülasyonların %94'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%18
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, RB Leipzig 1736.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %2'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%90
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %96'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 4,36, 1. FC Union Berlin 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 4,36, 1. FC Union Berlin 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%83
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 4,36, 1. FC Union Berlin 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%69
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 4,36, 1. FC Union Berlin 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%56
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 4,36, 1. FC Union Berlin 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 4,36, 1. FC Union Berlin 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 4,36, 1. FC Union Berlin 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 4,36, 1. FC Union Berlin 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • RB Leipzig son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • RB Leipzig kalesini maçların %33'inde, 1. FC Union Berlin %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,65 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%97
Güven70/100Düşük risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 4,36.
  • İç sahada maç başına 2,88 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%86
Güven51/100Orta risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 4,36.
  • İç sahada maç başına 2,88 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%80
Güven72/100Düşük risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 4,36.
  • İç sahada maç başına 2,88 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven41/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven74/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%77
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%5
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%90
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%64
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%95
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RB Leipzig — 1. FC Union Berlin · Kuponperest