KuponperestV2
7 Ekim Pazar · 18:00
RB Leipzig
6-0Maç sonucu · İY 4-0
1. FC Nürnberg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,66

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%84
Beraberlik
%11
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%88
2.5 üst
%70
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.71.70.60.10.00.0
17.85.21.70.40.10.0
2127.72.50.50.10.0
3127.62.50.50.10.0
48.75.71.90.40.10.0
55.23.41.10.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 26%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%84
Geçmiş frekans%74
Elo gücü%51
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%76
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1717, 1. FC Nürnberg 1620.
  • RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
  • Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1620).
  • Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, RB Leipzig 1717.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1717, 1. FC Nürnberg 1620.
  • RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
  • Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%24
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, RB Leipzig 1717.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%85
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %89'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,98, 1. FC Nürnberg 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,98, 1. FC Nürnberg 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,98, 1. FC Nürnberg 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,98, 1. FC Nürnberg 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,98, 1. FC Nürnberg 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,98, 1. FC Nürnberg 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,98, 1. FC Nürnberg 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,98, 1. FC Nürnberg 0,65).
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • RB Leipzig son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • RB Leipzig kalesini maçların %30'inde, 1. FC Nürnberg %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,65 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven73/100Düşük risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 2,98.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven49/100Orta risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 2,98.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%57
Güven62/100Orta risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 2,98.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven74/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,65.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • RB Leipzig iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%64
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RB Leipzig — 1. FC Nürnberg · Kuponperest