7 Ekim Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
RLE%82Beraberlik%121FC%7
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 100%
Neden?
- RB Leipzig için beklenen gol: 3,97.
- İç sahada maç başına 2,76 gol üretiyor.
- 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,97
Beklenen gol (dep.)
0,61
Toplam beklenen gol
4,57
En olası skor
3-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1717, 1. FC Nürnberg 1620.
- RB Leipzig iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,76 gol attı.
- Simülasyonların %92'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1620).
- Simülasyonların %5'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, RB Leipzig 1717.
- 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,97, 1. FC Nürnberg 0,61).
- RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,97, 1. FC Nürnberg 0,61).
- RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- RB Leipzig son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).