Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 11 msBeklenen toplam gol
2,51
En olası skor
1-0
%15
- Ev sahibi kazanır
- %61
- Beraberlik
- %25
- Deplasman kazanır
- %14
- Karşılıklı gol
- %42
- 1.5 üst
- %70
- 2.5 üst
- %46
- 3.5 üst
- %25
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 8.2 | 6.1 | 2.6 | 0.7 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 13 | 11 | 4.4 | 1.2 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 12 | 9.6 | 3.8 | 1.0 | 0.2 | 0.0 |
| 3 | 6.9 | 5.5 | 2.2 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 3.0 | 2.4 | 1.0 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 1.0 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Karşılıklı gol yok
Uyum 60%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1546, Mirassol 1495.
- RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1495).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Mirassol 1495, RB Bragantino 1546.
- Mirassol deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1546, Mirassol 1495.
- RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Mirassol 1495, RB Bragantino 1546.
- Mirassol deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,73, Mirassol 0,80).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,73, Mirassol 0,80).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,73, Mirassol 0,80).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,73, Mirassol 0,80).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,73, Mirassol 0,80).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,73, Mirassol 0,80).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- RB Bragantino son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,73, Mirassol 0,80).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- RB Bragantino son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,73, Mirassol 0,80).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- RB Bragantino son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- RB Bragantino son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Mirassol son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- RB Bragantino kalesini maçların %23'inde, Mirassol %10'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,80 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- RB Bragantino için beklenen gol: 1,73.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Mirassol deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- RB Bragantino için beklenen gol: 1,73.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Mirassol deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- RB Bragantino için beklenen gol: 1,73.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Mirassol deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Mirassol için beklenen gol: 0,80.
- Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
- RB Bragantino iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Mirassol için beklenen gol: 0,80.
- Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
- RB Bragantino iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Mirassol için beklenen gol: 0,80.
- Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
- RB Bragantino iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,54.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,54.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.