15 Eylül Pazar · 22:00
Kuponperest analizi
RBB%56Beraberlik%25FBP%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven65/100Orta riskModel uyumu 77%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, Grêmio FBPA 1488.
- RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,86
Beklenen gol (dep.)
0,83
Toplam beklenen gol
2,69
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, Grêmio FBPA 1488.
- RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1556 — 1488).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1488, RB Bragantino 1556.
- Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Grêmio FBPA 0,83).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Grêmio FBPA 0,83).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- RB Bragantino son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- RB Bragantino son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).