KuponperestV2
28 Temmuz Pazar · 17:00
RB Bragantino
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Fluminense

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 23 ms

Beklenen toplam gol

3,19

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%83
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.65.33.51.50.50.1
17.8116.62.80.90.2
27.59.66.12.60.80.2
34.65.93.81.60.50.1
42.22.81.80.80.20.1
50.81.00.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%83
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, Fluminense 1585.
  • RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1556 — 1585).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, RB Bragantino 1556.
  • Fluminense deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, Fluminense 1585.
  • RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, RB Bragantino 1556.
  • Fluminense deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • RB Bragantino son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • RB Bragantino son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • RB Bragantino son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven60/100Orta risk
  • RB Bragantino son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • RB Bragantino kalesini maçların %23'inde, Fluminense %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven65/100Düşük risk
  • RB Bragantino için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven41/100Yüksek risk
  • RB Bragantino için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • RB Bragantino için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven59/100Orta risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • RB Bragantino iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • RB Bragantino iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • RB Bragantino iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RB Bragantino — Fluminense · Kuponperest