28 Temmuz Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
RBB%46Beraberlik%24FLU%30
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%83
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 98%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,86
Beklenen gol (dep.)
1,28
Toplam beklenen gol
3,14
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, Fluminense 1585.
- RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1556 — 1585).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, RB Bragantino 1556.
- Fluminense deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,86, Fluminense 1,28).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
- RB Bragantino son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- RB Bragantino son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).