27 Ekim Pazar · 01:00
Kuponperest analizi
RBB%55Beraberlik%24BOT%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven65/100Orta riskModel uyumu 82%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, Botafogo FR 1494.
- RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,97
Beklenen gol (dep.)
0,93
Toplam beklenen gol
2,90
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, Botafogo FR 1494.
- RB Bragantino iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1556 — 1494).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Botafogo FR 1494, RB Bragantino 1556.
- Botafogo FR deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,97, Botafogo FR 0,93).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RB Bragantino 1,97, Botafogo FR 0,93).
- RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,45 gol yedi.
- RB Bragantino son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- RB Bragantino son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Botafogo FR son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).